Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

N Kolay Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş., 6493 sayılı kanun çerçevesinde kullanıcı memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile elektronik para ihracı faaliyetleri gereği, kullanıcı bilgilerinin gizliliğini ve güvenliğini en üst seviyede sağlama konusunda gerekli tedbirleri almakta ve bu doğrultuda internet sitesinde ve şubesinde (https://paynkolay.com.tr) aşağıda belirtilen hususları uygulamaktadır.

Kuruluşumuzun internet sitesi üzerinden, yalnızca ürün ve hizmet başvuru/kullanımı için kullanıcı bilgileri ile profil fotoğrafı bilgileri alınmaktadır. Alınan bu kullanıcı bilgileri veya mevcut kayıtlı bilgiler kullanılarak elektronik para ihracına ilişkin her türden işlemler yapılabilmektedir.

Kullanıcıların internet sitesi veya şubesi üzerinden girmiş olduğu bilgilere 3. kişilerin erişimi engellenmiştir. Kullanıcıların kişisel verilerinin gizliliğini korumak amacıyla kuruluşumuz bilgi güvenliği alt yapısını en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemler almıştır.

Kuruluşumuz, gerekli gördüğü durumlarda farklı kuruluşlardan destek hizmeti almakta ve ilgili kuruluşların kuruluşumuzun gizlilik standartlarına ve şartlarına uygun hareket etmesi 6493 sayılı kanun gereği sağlanmaktadır.

Kuruluşumuzun internet sitesi üzerinden diğer internet sitelerine erişim için verilen linklerin güvenliği ve gizliliği ile ilgili kuruluşumuza herhangi bir yükümlülük yüklenemez, kusur izafe edilemez. Bu sitelerde karşılaşılabilecek maddi/manevi kayıplardan kuruluşumuz sorumlu değildir.

Kuruluşumuzun internet sitesinde bulunan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, N Kolay Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş.’ye aittir. Kuruluşumuz web sitesinde yer alan üçüncü şahıslara ait materyaller dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif, marka, patent ve diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları kuruluşumuza yahut kuruluşumuz tarafından belirlenen gerçek veya tüzel kişilere aittir

Kuruluşumuzun internet sitesine giriş yapılması ile yukarıda belirtilen koşulların kabul edildiği anlamına gelmekte olup, kuruluşumuz bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Saygılarımızla.

N Kolay Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş.

İletişim Bilgileri:
Genel Müdürlük Adresi: Maltepe Mahallesi Davutpaşa Caddesi Cebe Ali Bey Sokak No:7 Kat:3 Zeytinburnu/İstanbul

Telefon: 0850 377 73 74

İnternet Adresi: https://paynkolay.com.tr

Yetkili Denetim Organı

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB)

Adres: Hacı Bayram Mah. İstiklal Cad. No:10 06050 Ulus Altındağ Ankara

Telefon: 0312 507 50 00

İnternet Adresi: www.tcmb.gov.tr